Kokneses novads, Bilstiņi, Sauleskalns

  • 0808-144552-IMG_1953
  • IMG_5052
  • IMG_5027
  • IMG_5078
  • IMG_1065

Īpašuma ID : 0132

Īre/Noma - Vieta korporatīviem pasākumiem

Izīrē vietu korporatīvu pasākumu rīkošanai ainaviski skaistākajā Latvijas vietā Kokneses pusē, Bilstiņos, ”Sauleskalnā”, tikai 100 km attālumā no Rīgas.

Ideāla vieta Jūsu svinībām, atpūtai ar ģimeni vai draugu lokā, sportiskām aktivitātēm un cita veida korporatīviem pasākumiem.

Garantējam burvīgu atpūtu pašā Pērses upes krastā, netālu no Pērses upes ietekas Daugavā ar gleznainu skatu uz Kokneses pilsdrupām,  kur senatnīgā gaisotne apvienojas ar mūsdienu komfortu.

Plaša teritorija dažādām sportiskām aktivitātēm,  vieta gardai maltītei zem plašā debess juma simtgadīgi vecā ābeļdārzā, peldētava, kur veldzēties karstākajās vasaras dienās, romantiski skaisti laivu braucieni, telšu vietas un naktsmītnes iespējas bijušajā Bilstiņu muižā, gleznaināko saulrietu vērošana uz muižas terases, kur saules stari aizslīd aiz noslēpumu apvītajām Kokneses pilsdrupām un latviešu tautai spēku sniedzošā Likteņdārza – tas viss vienuviet.

Bagātiniet savu dzīvi ar skaistiem un neaizmirstamiem mirkļiem, radiet sev svētkus vienā no skaistākajām Latvijas vietām!

Par cenu vienosimies!

Tālrunis sīkākai informācijai un vietu rezervēšanai +371 29235985.

Īpašuma karte

Līdzīgi nekustamie īpašumi

Rakstiet mums

Loading...