Rīga, Elizabetes iela 39

  • skats6_c (Large)
  • skats5f (Large)
  • skats1_h (Large)
  • skats2_x (Large)
  • skats4c (Large)
  • Vestibils1-skats2
  • Vestibils2-skats1
  • Vestibils1-skats3
  • Vestibils2-skats2
  • Kapnu_telpa-skats3

Īpašuma ID : 0118

Pārdošana 4,981.0€ /m2 - Dzīvoklis
8 Stāvi Drukāt

Pārdod ekskluzīvus dzīvokļus jaunajā projektā TAL RESIDENCE, kas atrodas starp Jūgenstila arhitektūras pērlēm Rīgas klusajā centrā -Elizabetes ielā.

TAL RESIDENCE ir cieņas apliecinājums diženajam ģēnijam, šahistam, rīdziniekam Mihailam Tālam, Rīgas pilsētas tradīcijām un vēsturei. Avantūrisms, kompromisu noraidīšana, pieņemot lēmumus, neizsīkstošs optimisms un enerģija, kas pavadīja Mihailu Tālu viņa dzīves ceļā, kļuva par TAL RESIDENCE radītāju iedvesmas avotu un tika iemiesoti arhitektūras risinājumos.

Mūsdienīgais ēkas dizains, panorāmas stila logi un plašās terases, mākslinieciski ātrgaitas panorāmas lifti dod iespēju nama iedzīvotājiem sajust apkārtnes burvīgo vēsturisko ēku dvesmu un neaprakstāmu skaistumu. Ekskluzīvā atrašanās vieta, ēkas arhitektoniskais risinājums, interjera dizains vestibilos un kāpņu telpās, pazemes autostāvvieta, mūsdienīgas celtniecības tehnoloģijas, ēkas administrators un viesu pieņemšanas zona hallē, pārdomāti un funkcionāli dzīvokļu plānojumi, kas nodrošina maksimālu komfortu un uzticamību – tās ir šī projekta priekšrocības.

Visos TAL RESIDENCE astoņu stāvu dzīvojamās mājas 34 apartamentos ir brīvs un plašs plānojums. Pārdomātas viesistabas ar atpūtas zonu, ēdamzonu un virtuves daļu. Griestu augstums – trīs metri. Divlīmeņu apartamentiem, kas atrodas ēkas septītajā stāvā, ir pašiem savas jumta terases, savukārt, pirmā stāva apartamentiem ir personīga norobežota teritorija. No sestā, septītā un astotā stāvu logiem un terasēm paveras satriecošs skats uz Vecrīgu un Rīgas centra vēsturisko daļu. Dzīvokļiem ar skatu uz pagalmu ir terases, kuru platums nav mazāks par 1,80 metriem.

Lielākā daļa TAL RESIDENCE apartamentu tiek piedāvāti ar “balto apdari” un iespēju katram pašam veidot savu interjeru. Vai arī var izvēlēties vienu no diviem Baltijas vadošo dizaineru īpaši šim projektam izstrādātajiem variantiem telpu iekšējai apdarei, ar iebūvētām virtuves mēbelēm, santehniku, apgaismes ķermeņiem un mēbelēm.

Īpaša TAL RESIDENCE vērtība un lepnums ir plašs, kluss un zaļš iekšpagalms. Kā arī vēl viena unikāla priekšrocība ēkas iedzīvotājiem ir pazemes autostāvvieta, kurā iespējams iegādāties savā īpašumā kādu no 35 vietām, tādējādi nodrošinot iespēju pašā Rīgas pilsētas centrā neuztraukties par auto novietošanu un ar to saistītajām izmaksām.

Tā ir īpaša privilēģija dzīvot Rīgas klusā centra visskaistākajā vietā, kur ne tikai var baudīt mieru un klusumu kādā no tuvējiem Rīgas parkiem, izgaršot izsmalcinātus ēdienus un dzērienus tuvējā restorānā, kafejnīcā vai vīna studijā, bet arī atrasties pašā finanšu un biznesa centrā. Jo viss ir turpat – rokas stiepiena attālumā.

Šobrīd brīvi sekojoši dzīvokļu apartamenti:

Stāvs Guļamistabu skaits Dzīvojamā platība kv.m. Balkona platība kv.m. Kopējā platība kv.m. Piezīmes
4. 1 51 2.80 53.8 Tiek piedāvāts ar pilnu iekšējo apdari un dizainu
4. 2 132.8 6.80 6.80 146.4 Tiek piedāvāts ar pilnu iekšējo apdari un dizainu
4. 3 134.8 26.70 9.20 66.50 237.20 Tiek piedāvāts ar pilnu iekšējo apdari un dizainu
5. 2 128.5 6.90 6.80 142.2
5. 2 115.8 5.70 6.10 127.6
5. 3 133 41 174

 

Projekta TAL RESIDENCE vidējā cena– 4981 EUR/kv.m.

Sīkāka informācija pie mūsu tirdzniecības aģentiem.

Īpašuma karte

Līdzīgi nekustamie īpašumi