Par mums

Par mums


Nekustamo īpašumu firma ANNO ir dibināta 1992. gadā, un kā viena no pirmajām firmām šajā nozarē pēc Latvijas neatkarības atgūšanas sāka sniegt un veiksmīgi sniedz arī šobrīd pakalpojumus nekustamo īpašumu nozarē.

Firmas biznesa ideja – kompleksi risināt un augstā profesionālā līmenī sniegt pakalpojumus darījumos ar nekustamajiem īpašumiem.

ANNO strādā profesionāli un pieredzējuši nekustamo īpašumu nozares speciālisti, kas nodrošina starptautiskiem standartiem atbilstošu, augstu klientu apkalpošanas līmeni.

Vērtētāji, kuriem ir Latvijas Īpašumu Vērtēšanas Asociācijas izsniegts profesionālās kvalifikācijas sertifikāts, kas nodrošina īpašumu vērtības aprēķinu atbilstību Latvijas Īpašuma vērtēšanas standartiem LVS-401, kā arī citu LR likumdošanas aktu prasībām.

Tirdzniecības speciālisti, kuriem ir Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācijas LANĪDA izsniegts nekustamā īpašuma aģenta sertifikāts, kas nodrošina darba pieredzi un profesionalitāti darījumu sakārtošanā atbilstošu LR likumdošanai.  


Jūsu ieguvumi

Spēks ir sadarbībā – uzticama un profesionāla vienošanās par darījumu un tā norises gaitu.

Zini, kas notiek un cik tas maksā – informācijas pieejamība un darījuma procesa caurskatāmība.

Iegūsti un esi drošs – augsta drošība dokumentu izpētes jautājumos (apgrūtinājumi u.c.).

ANNO – stabils garants veiksmīgam darījumam – pilna servisa pakete visā darījuma kārtošanas laikā. Speciālistu ilggadējā darba pieredze un iedziļināšanās katra klienta vēlmēs un arī prasībās ļauj veiksmīgi atrisināt pat vissarežģītākos jautājumus.

Laiks ir nauda – iespēja nokārtot visas formalitātes vienuviet iespējami īsos laika termiņos.